Strefa PBF RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj w świecie własnej wyobraźni.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bruno Crips

Go down 
AutorWiadomość
Pardi
Wielki Mistrz Gry
Wielki Mistrz Gry
Pardi



Bruno Crips Empty
PisanieTemat: Bruno Crips   Bruno Crips I_icon_minitimeCzw Lut 12, 2015 4:12 pm

Nazwa Postaci: Bruno Crips

Wygląd:
Bruno Crips Men10

Opis: 25 lat, wzrost 178, szczupły atleta.

Aspekty:
Człowiek
Medyk
Chemik
Geniusz
Zboczeniec

To ja dbam o stan twojego organizmu. Leczę zarówno drobne rany, jak i te które wymagają ode mnie skomplikowanych operacji. Stłuczenia, złamania, czy rany szarpane, wszystkim się zajmę. Co? Nie nie jestem psychiatrą ani psychologi, z tym ci nikt nie pomoże. Zresztą rozejrzyj się po ludziach, czy byli by tacy pojebani, gdyby zajął się nimi jakiś ekspert? Wiem, teraz to norma i nikt nie uznaje tego za chorobę. O czym to ja... Aa. Jak ktoś cię otruje to też ci pomogę. Znam się na farmakologii i na chemii też, więc jak potrzebujesz stymulantów, czy innych prochów to wal śmiało. Tak, na owsiki też coś znajdę. I na wirusy i na bakterie też. Bądź spokojny. Co jeszcze robię? Na przykład umiem modyfikować ciało, dzięki Biowszczepom i Cyberwszczepom. Znam się też nieco na genetyce, więc przy odpowiednim sprzęcie mogę, cię nieco podrasować. Czy czegoś nie popsuję? No wiesz, czasami występują niekontrolowane mutacje, ale i bez mojego udziału można nieźle zmutować. Przejdź się po jakimś skażonym mieście. Nieważne czy biologicznie, chemicznie czy radioaktywnie. Wszystko to grozi mutacjami lub różnymi chorobami. Tak, znam się na diagnozie, ale bogiem nie jestem. Wiem dużo, ale nie wszystko.  Lubię czytać i uczyć się i co z tego? Teraz się śmiejesz, a jak nie uratuję ci życia, dzięki sprawnej diagnozie i leczeniu, to wtedy zobaczymy, kto się uśmieje. Ja myślę!.. że tylko żartowałeś.

Czy umiem się bić? Coś tam się umie. Nie mówię, że odważyłbym się walczyć w klatce, ale mam szansę z przeciętnym hultajem. Głównie walczę krótkim ostrzem, bo do tego nie trzeba dużej siły. Stawiam na precyzję i zręczność. W razie czego wolę uciec lub schować się za kimś kto mnie ochroni. Nie boję się, ale jeśli ktoś walczy zawodowo, to nie będę mu zabierał celów do sprania.
Słabo strzelam z broni palnej, ale nogi sobie nie odstrzelę, podstawowe umiejętności mam. Z dwóch metrów też człowieka trafię. W sumie i tak wolę łuki lub dmuchawki, do których łatwiej zdobyć amunicję.


Ostatnio zmieniony przez Pardi dnia Sob Cze 13, 2015 7:24 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Pardi
Wielki Mistrz Gry
Wielki Mistrz Gry
Pardi



Bruno Crips Empty
PisanieTemat: Ekwipunek Med   Bruno Crips I_icon_minitimeNie Maj 10, 2015 3:48 pm

EKWIPUNEK

WAGA: ok 11kg
CIUCHY I PANCERZE
niebieskie, bawełniane spodnie i bluza 1kg
maseczka medyczna i grube rękawiczki 0,1kg
wytrzymałe, czarne oficerki ze skóry 1,5kg
Gazetowe Karwasze
Foliowy strój chirurga 0,2kg

NARZĘDZIA (I BROŃ) 5,5kg
Maczeta 0,5kg
Nierdzewny zestaw medyczny (skalpel, nożyczki, igły, piła, pęseta, obcążki, zaciski, jedwabna nić itp.) 2kg.
Apteczka (bandaże, gazy, plastry itp) 0,6kg
Stetoskop
Multitool szwajcarski
Przenośny zestaw chemika (moździerzyk, różne probówki, itd.) 2kg
Palnik gazowy 0,5kg i gaz 0,5/0,5kg
Zapalniczka z plastiku
Zapalniczka ZIPPO

BROŃ, AMUNICJA i MAGAZYNKI 3kg
Drewniana Dmuchawka 0,5kg
x30 Metalowe, paraliżujące strzałki do dmuchawki 0.05kg w skórzanym kołczanie 0,5kg
Słoik z paraliżującą mazią 0,4l
Duża petarda
Butelka NAPALMU


MEDYKAMENTY 1,5kg
szklana buteleczka morfiny 0.25l/0.25l
szklana buteleczka adrenaliny 0.25l/0.25l
kilka strzykawek z igłą 0.01kg
Nieco leków
Zioło
mydło antybakteryjne
szklana butelka spirytusu  1l/1l
szklana butelka wódki  0,5l/0,5l

ŻYWNOŚĆ 1,5kg
skórzany bukłak wody 2l/1l

CHEMIA 0,5kg
x2 Słoik 0,25l/0,25l Kwas siarkowy

INNE
Plecak Podróżny, czarny
Duża metalowa puszka i łyżka
x2 Szklana butelka 1l/pusta
Plastikowa butelka 2l/pusta
x2 paczka papierosów
.
Powrót do góry Go down
 
Bruno Crips
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Strefa PBF RPG :: Sesje :: PostApocalypseX :: Archiwum PostApo-
Skocz do: