Strefa PBF RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj w świecie własnej wyobraźni.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Emed Smith

Go down 
AutorWiadomość
lordps2

lordps2



Emed Smith Empty
PisanieTemat: Emed Smith   Emed Smith I_icon_minitimeCzw Cze 11, 2015 7:08 pm

Nazwa postaci: Emed Smith

Wygląd:

Emed Smith Desert-story-fallout-movie-from-lastescapeprod-a-post-apocalyptic-dark-comedy-about-a-man-hookers
Opis: 23 lata, 175 cm, szczupły lekko umięśniony,

Aspekty:
Człowiek
Szperacz
Kleptoman
Negocjator
Podrywacz


Zajmuję się przeszukiwaniem wszelakich miejsc i pozyskiwaniem nowych przedmiotów. Potrafię określić, czy coś jest wartościowe czy też nie, umiem dostać się w miejsca niedostępne dla innych. Jestem uważnym obserwatorem, gdziekolwiek jestem, nie ma miejsca,w które bym nie zajrzał. Żaden zamek nie oprze się moim wytrychom, a nawet jeśli to i tak znajdę sposób by dostać się do środka. Umiem wytargować dobre ceny u kuców, a także przekonywać innych do swych racji. Dzięki tej umiejętności umiem zbajerować i poderwać przeciętną damulkę. Nie działam instynktownie, wszystkie swoje ruchy dokładnie analizuję. Wyjątek stanowi moja manualna przypadłość. Jestem kleptomanem i jest to silniejsze ode mnie, więc nie zdziw się, gdy twoje przedmioty znajdą się w mojej kieszeni. Jedyną sztuką walki jaką znam jest ucieczka, potrafię komuś przyjebać, ale już nie umiem się bronić, gdy odda.
Powrót do góry Go down
lordps2

lordps2



Emed Smith Empty
PisanieTemat: Re: Emed Smith   Emed Smith I_icon_minitimeCzw Cze 11, 2015 7:40 pm

CIUCHY I PANCERZE:

Koszulka na krótki rękaw
Szary, brudny T-shirt.

Płaszcz
Szary, połatany płaszcz z wewnętrznie ukrytymi kieszeniami.

Spodnie
Przetarte, brudne dżinsy 3/4 z wewnętrznymi ręcznie doszywanymi kieszeniami

Buty
Brązowe, znoszone oficerki

NARZĘDZIA I BROŃ:

Zestaw wytrychów
Ręcznie, amatorsko wykonane wytrychy.

Nóż
Lekko rdzawy nóż

MEDYKAMENTY I ŻYWNOŚĆ:

0.5l butelka wody
czerstwy chleb

INNE:

Worek na ramię 5l
pusta plastikowa butelka 0.5l
zakręcany szklany słoik 0.3l
Powrót do góry Go down
 
Emed Smith
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Strefa PBF RPG :: Sesje :: PostApocalypseX :: Archiwum PostApo-
Skocz do: