Strefa PBF RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj w świecie własnej wyobraźni.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Michał Nosovsky

Go down 
AutorWiadomość
Pardi
Wielki Mistrz Gry
Wielki Mistrz Gry
Pardi



Michał Nosovsky Empty
PisanieTemat: Michał Nosovsky   Michał Nosovsky I_icon_minitimeNie Lip 12, 2015 1:34 pm

Nazwa postaci: Michał Nosovsky

Wygląd:

Michał Nosovsky Hunky_11

Opis: Patrz na obrazek. Ma 28 lat, 178 cm, wysportowany.

Aspekty:

Człowiek
Szperacz
Strażak
Handlarz
Farciarz

No mówię Ci, nigdzie czegoś takiego nie dostaniesz! Drogo? To sprzedam komuś innemu. Jednak chcesz?.. Wiedziałem.
Jak to zdobyłem? No dobra, postaw mi kubek bimbru to ci opowiem. Było to tak. Przede mną tony betonowych płyt... ogromny budynek z setką pomieszczeń. Konstrukcja wygląda jakby miała się zaraz zawalić, więc wspinam się ostrożnie po ścianach z wielkimi wyrwami, bo wiesz, co jakiś czas odpadają fragmenty budynku, by z impetem spaść na dół, nieraz zabijając tych mniej ostrożnych. Ale do rzeczy... Będąc w środku budynku, widzę, że nie ma tam praktycznie podłogi. Musiałem użyć kotwiczki , by przejść dalej, później wyważyłem jedne drzwi i tam  to leżało. Znajdziesz co chcesz, jeśli wiesz gdzie szukać, a ja znam się po prostu na rzeczy... to nie jest praca dla każdego. Takie poszukiwania bywają niezwykle niebezpieczne. Budynek może się zawalić, możesz tam spotkać nie wiadomo co! Raz będzie to inny człowiek, raz mutant, raz skażenie. Albo jeszcze coś innego! Czasem można się zgubić w tych wszystkich ruinach, dlatego niektórzy wynajmują mnie jako przewodnika. Potrafię ci znaleźć wszystko czego potrzebujesz... za odpowiednią zapłatę oczywiście. Jak tak nazbieram wartościowych rzeczy, to później je sprzedaję farciarzom takim jak ty, byś mógł się  pochwalić nowym cackiem. Takie skarby tylko u mnie.
Co robię jak spotkam mutanta czy kogoś? JEB!.. z toporka... wiesz, mam wykształcenie strażackie.


Ostatnio zmieniony przez Pardi dnia Wto Paź 20, 2015 2:18 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Pardi
Wielki Mistrz Gry
Wielki Mistrz Gry
Pardi



Michał Nosovsky Empty
PisanieTemat: Ekwipunek Szper   Michał Nosovsky I_icon_minitimeNie Lip 12, 2015 1:54 pm

EKWIPUNEK

WAGA: ok 9kg
CIUCHY I PANCERZE
Strażacki Kombinezon i hełm - żółte 1,5kg
Czarne oficerki ze skóry 1,5kg
Strażackie rękawice i maska przeciwgazowa
Okulary przeciwsłoneczne "USA Police"

NARZĘDZIA (I BROŃ) 4kg
Multitool szwajcarski
Zębaty nóż 0,15 kg
Strażacki Toporek 1,5kg
Wytrzymała lina z kotwiczką 2kg
Zapalniczka z plastiku

BROŃ, AMUNICJA i MAGAZYNKI 3kg
Gwoździarka z magazynkiem zwojowym 2kg [kilkadziesiąt gwoździ]

MEDYKAMENTY I ŻYWNOŚĆ 2kg
skórzany bukłak 2l/2l wody
szczurzonka w puszce
jabłko
szklana butelka 1l - 1l bimbru
guma do żucia - miętowa

INNE
Plecak Podróżny - piaskowy
Duża metalowa puszka, łyżka, widelec i nóż
talia kart 52szt.
mały ręczniczek

GAMBLE

.
Powrót do góry Go down
 
Michał Nosovsky
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Strefa PBF RPG :: Sesje :: PostApocalypseX :: Archiwum PostApo-
Skocz do: