Strefa PBF RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj w świecie własnej wyobraźni.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Obraz świata Artanii

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Pardi
Wielki Mistrz Gry
Wielki Mistrz Gry
Pardi



Obraz świata Artanii Empty
PisanieTemat: Obraz świata Artanii   Obraz świata Artanii I_icon_minitimePią Paź 16, 2015 2:13 pm

Obraz świata Artanii.
Dobra, obraz świata jest taki jak napisałeś, ale ja bym się nie ograniczał: To obraz tylko danej krainy. W światach równoległych i z dala od krainy możliwe są inne realia np: magami będą: ludzie, krasnoludy, gobliny i pozostałe rasy(nie mówię, że wszystkie). Potężni magowie, technologiczne mocarstwa stworzone przez np. goblińskich techników-inżynierów itp. Istnieją portale do teleportacji, wiedźmini, wampiry, potwory i wszystko co oferują niezliczone światy fantasy.
W sumie to co napisałeś to nie Obraz Świata, a Krainy z maleńkim elementem opisu świata. Nadal nie wiemy jaka technologia(magiczna i techniczna) jest nam dostępna. Jakie bestie czy rasy można spotkać w naszej grze. Jaka jest cena parania się magią, co ryzykujesz, skąd czerpiesz energię?
Nazwa obraz świata zobowiązuje do nakreślenia, choćby ogólnego, ale całego świata - WSZYSTKICH jego REALIÓW.
Musimy coś ustalić w tej kwestii. Daj swoją propozycję, ja odpiszę swoją, jak będą zastrzeżenia to znów dajesz pomysł, ewentualnie znów ja i tak do uzgodnienia.
Powrót do góry Go down
Amon
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Amon



Obraz świata Artanii Empty
PisanieTemat: Re: Obraz świata Artanii   Obraz świata Artanii I_icon_minitimePią Paź 16, 2015 10:39 pm

Dodałem trochę opisu fauny i istot występujących w tej krainie jutro postaram się dodac opis flory i każdego dnia spróbuj dodawać nowe elementy opisu
Powrót do góry Go down
 
Obraz świata Artanii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Obraz Świata C.F.
» Obraz Świata PostapoX

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Strefa PBF RPG :: Sesje :: Fantasy :: Archiwum Fantasy-
Skocz do: