Strefa PBF RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj w świecie własnej wyobraźni.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Cristopher Mag

Go down 
AutorWiadomość
Pardi
Wielki Mistrz Gry
Wielki Mistrz Gry
Pardi



Cristopher Mag Empty
PisanieTemat: Cristopher Mag   Cristopher Mag I_icon_minitimeNie Lut 22, 2015 6:17 pm

Wygląd:
Cristopher Mag 339ec610

Nazwa Postaci: Cristopher Mag
Rasa: Człowiek
Profesja: MagGajver
Dużo wiedzący
Sprytny

OPIS:
24 lata, wzrost 180, szczupły atleta.
Moim konikiem jest naprawianie, ulepszanie i tworzenie różnych przedmiotów, sprzętów i urządzeń. Trzeba naprawić zepsutą furę? Nie ma spawy. Radio? Bez problemu. Zbudować nam bezpieczne mieszkanko? Już się robi... albo zajmijmy cudze, bo potrafię otwierać i wymieniać cudze zamki na własne. Aaa, pytasz o pułapki? Potrafię je rozbroić i zainstalować własne. Znam się trochę na pirotechnice i chemii, więc czuj się spokojny. Co? Spluwa ci nie działa? Zaraz naprawię, a teraz trzymaj ten miecz, sam go wczoraj zrobiłem. Amunicję też ci zrobię, a co! Nie masz prochu? Cudów nie zrobię, z pustego i Salomon nie naleje, ale znajdź mi potrzebne składniki i elementy, a zrobię z nich użytek. Mam dużą wiedzę na ten temat, a jak nie mam to trochę poczytam, przejrzę schematy lub od kogoś podpatrzę i już potrafię.

Ja nie umiem strzelać?! Idź bo zaraz cię strzelę w ten głupi sagan! Umiem, a że nie trafiam za często to już inna sprawa. Trochę się strzelało, lecz nie zawsze ma się amunicję, więc wolę urżnąć komuś łeb maczetą, tudzież zatłuc kogoś narzędziem, które zazwyczaj mam przy sobie. Ma się nieco krzepy, bo często w swoim fachu muszę taszczyć ciężkie komponenty. Co? Gladiatorem mogę zostać? Chyba cię pojebało! Taki byczek to nie dość, że silny i zręczny to jeszcze bronią nieźle wywija, a ja po prostu komuś jebnę jak muszę, żaden ze mnie wojownik, ale leszczem też nie jestem.


Ostatnio zmieniony przez Pardi dnia Nie Mar 26, 2017 2:18 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Pardi
Wielki Mistrz Gry
Wielki Mistrz Gry
Pardi



Cristopher Mag Empty
PisanieTemat: Ekwipunek Tech   Cristopher Mag I_icon_minitimeNie Maj 10, 2015 3:50 pm

EKWIPUNEK

WAGA: ok 7kg
CIUCHY I PANCERZE
Mały Plecak Podróżny - piaskowy
Ubranie jak z powyższego obrazka^
Czarne oficerki ze skóry
Skórzane, czarne rękawice

NARZĘDZIA (I BROŃ) 2,5kg
Maczeta 0,5kg
Zębaty nóż
Multitool szwajcarski (nóż, śrubokręty, piła do drewna, do metalu, pilnik itp)
Kombinerki 0,2kg
Zapalniczka Zippo
Wytrzymała lina i kotwiczka
Luneta z soczewek

BROŃ, AMUNICJA i MAGAZYNKI 0kg
-

MEDYKAMENTY I ŻYWNOŚĆ 3kg
skórzany bukłak 2l/2l wody
metalowa manierka 1l/1l

INNE
szklana butelka 1l/pusta
Metalowa łyżka i metalowa duża puszka 0,2kg
Czyste szmatki
.
Powrót do góry Go down
 
Cristopher Mag
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Strefa PBF RPG :: Sesje :: PostApocalypseX :: Archiwum PostApo-
Skocz do: