Strefa PBF RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj w świecie własnej wyobraźni.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Thomas Kane

Go down 
AutorWiadomość
Amon
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Amon



Thomas Kane Empty
PisanieTemat: Thomas Kane   Thomas Kane I_icon_minitimeNie Lut 22, 2015 1:22 pm

Nazwa Postaci: Thomas "Archer" Kane

Wygląd:
Thomas Kane Ohhhh+i+love+me+some+nuclear+power+smoothskin+_d00ebba40a8d8abca6fe886c4ca31776

Opis: 25 lat, wzrost 185, nieokreślony

Aspekty:
Mutant
Żołnierz
"Nieśmiertelny"
Odrażający wygląd
Wariat


Przyjrzyj się jaki ze mnie przystojniak. Na mój widok laski normalnie mdleją z zachwytu.
Byłem człowiekiem, jestem mutantem, w tych czasach to się zdarza. Normalnie bym się zabił, ale tu jest problem, nie daje rady. Przez mutację moje komórki regenerują się 24h/d. Niestety choroba popromienna dopadła mnie nim zmutowałem więc regeneracja zaczęła się trochę później. W skrócie: Moje leczenie niweluje nowe objawy choroby i mnie leczy, z wcześniejszymi niestety muszę żyć. Raz wdepłem w minę i nim się zorientowałem, skakałem na jednej nodze. Ta druga po tygodniu odrosła, ale przez ten proces parę razy zesrałem się z bólu. Sad Dosłownie.
Byłem żołnierzem, więc umiem posługiwać się bronią. Potrafię też walczyć i prowadzić pojazdy. Lubię improwizować i jestem wygadany.

Swój wygląd na co dzień ukrywam jak tylko mogę. Strój zasłaniający całe ciało, kaptur i maska(czasem owijam ryj jakąś szmatą, a na oczy zakładam okulary przeciwsłoneczne.) na twarz to podstawa. Nauczyłem się tego w dość brutalny sposób, gdy jeden z moich "kumpli po fachu wpakował we mnie serię z kałacha, na sam mój widok. Cóż, mutanci nie są zbyt lubiani w tych stronach.


Ostatnio zmieniony przez Amon dnia Nie Mar 26, 2017 3:01 pm, w całości zmieniany 14 razy (Reason for editing : zmiana po tereningu)
Powrót do góry Go down
Amon
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Amon



Thomas Kane Empty
PisanieTemat: Re: Thomas Kane   Thomas Kane I_icon_minitimeNie Maj 10, 2015 11:10 pm

CIUCHY I PANCERZE

kombinezon motocyklowy 4kg
opis: Wygląd
przetarty i połatany

maska
opis: Wygląd

okulary
opis: Wygląd


NARZĘDZIA I BROŃ

nóż bojowy
opis: Wygląd
pordzewiały


pistolet podręczny glock 17, 9mm x2
opis: Wygląd
stary, ale da radę strzelać

1) MAGAZYNEK 5/17
2) MAGAZYNEK 5/17


MEDYKAMENTY I ŻYWNOŚĆ


butelka plastikowa
opis: woda 1L/1L 1kg


INNE

plecak - czarny pojemność 3 L
pudełko zapałek 20 szt
Powrót do góry Go down
 
Thomas Kane
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Strefa PBF RPG :: Sesje :: PostApocalypseX :: Archiwum PostApo-
Skocz do: