Strefa PBF RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj w świecie własnej wyobraźni.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY

Go down 
AutorWiadomość
Amon
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Amon



Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY Empty
PisanieTemat: Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY   Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2015 12:14 am

Nazwa postaci:Al'Sa-Fra(dawniej: Richard Kane)

Wygląd:

Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY Ps4pro.eu_assassins-creed-unity_2

Opis:20 lat, 170 cm, szczupły

Aspekty:
Człowiek
Złodziej
Skrytobójca
Zwiadowca
Bezlitosny
Nieufny
Al'Warda


Na imię mi Richard Kane, przez pięć lat byłem zwykłym złodziejem, wpadałem w kłopoty, z których ratował mnie starszy brat. Pewnego dnia wpadłem w kłopoty, z których brat już nie mógł mnie wyciągnąć. Poznałem wtedy Akumę, Demona, założyciela i przywódcę zakonu zabójców. Zaoferował mi swoją pomoc, w zamian za pójście z nim. Warunek był jeden, miałem zniknąć bez informowania kogokolwiek, bez pożegnania z bratem. Niechętnie, ale się zgodziłem. Przez kolejne lata ciężko trenowałem pod jego okiem, stawałem się silniejszy, uczyłem się walczyć i zabijać. Robiłem to wszystko w jednym celu, by przetrwać i w końcu wrócić do domu. Akuma miał inne plany wobec mnie. Po zdaniu najważniejszego egzaminu w gildii poddał mnie niezwykłej tresurze, po której Richard Kane zginął, a ja stałem się kimś innym, stałem się czymś innym.

Teraz jestem zabójcą, narzędziem w rękach Demona. Jestem niezwykle zwinny, zręczny i szubki. Moją specjalnością jest walka wręcz i przy pomocy broni białej. Umiem wiele sztuk walki: karate, kung-fu, krav maga to tylko nieliczne przykłady. Potrafię zbliżyć się niepostrzeżenie i zasztyletować cel, nim zdąży się zorientować. Umiem też włamywać się do pomieszczeń i okradać przechodniów. Broń dystansowa nie jest mi obca, ale nie mam tu na myśli broni palnej, nie. Pistolety i karabiny są zbyt głośne. Ja wolę wszelkie rzutki, shurikeny itp, nie pogardzę też łukiem czy kuszą. Umiem tworzyć różne trucizny i substancje pomocne w walce i nie tylko, pod warunkiem, że mam składniki i aparaturę. Znam anatomię człowieka, potrafię skorzystać z tej wiedzy w dowolny sposób. Nie ufam nikomu, a w walce jestem bezlitosny. Jeśli przeżyjesz spotkanie ze mną, to tylko dlatego, że dostałem rozkaz byś przeżył, ale pamiętaj: rozkaz - żywy, znaczy dla mnie tylko bym nie pozbawiał cię życia stan Twojego ciała i zdrowia zależy tylko ode mnie, a na ulgę nie licz.


Ostatnio zmieniony przez Amon dnia Pon Paź 19, 2015 3:16 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Amon
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Amon



Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY Empty
PisanieTemat: Re: Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY   Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY I_icon_minitimeNie Maj 10, 2015 11:11 pm

CIUCHY I PANCERZE:

Czarny strój asasyna
Czarne spodnie BDU, Pas z 5 kieszeniami, Lekka skórzana kurtka z kapturem, czarna maska, rękawice taktyczne, koszulka termoaktywna, czarne ponczo z kapturem.

Półbuty taktyczne
Czarne obuwie z antypoślizgową podeszwą

NARZĘDZIA I BROŃ:

Sztyletx2
Czarny sztylet oksydowany z ostrzem 15cm

MEDYKAMENTY I ŻYWNOŚĆ:

INNE:

Pochwa na sztyletx2
Czarna pochwa przyczepiana do paska.

Kieszeń przyczepiana
Czarna, nakładana na udo.
Powrót do góry Go down
 
Richard Kane (Al'Sa-Fra) MARTWY
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Thomas Kane

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Strefa PBF RPG :: Sesje :: PostApocalypseX :: Archiwum PostApo-
Skocz do: